Site Loader

Firma Gardina vám přináší dřevěné podlahy na terasy z nejkvalitnějších materiálů. Obraťte se na profesionály, kteří své práci opravdu rozumí a zajistí vám, že budete s produktem velmi spokojeni. Gardina pro vás přináší dřevěné terasy od roku 2008 a nabízí vám dlouhých 14 let zkušeností, během kterých firma vyrobila dřevěné terasy pro stovky klientů. Na všechny terasy a příslušenství vám Gardina garantuje záruku 2 roky.

dřevěná terasa.jpg

Společnost Gardina si pro výrobu kvalitních teras vybírá pouze ty nejlepší dřevěné materiály. Velkou výhodou je, že dřevěná podlaha na terase během horkého léta skvěle absorbuje teplo, oproti umělým materiálům. V zimě zase oceníte to, že má podlaha vroubky a zabraňuje tak skluzu. Bonusem je, že dřevěná podlaha na terasu Gardina vypadá mnohem lépe. Pro výrobu dřevěných teras je využíváno evropské dřevo, ale můžete si vybrat také exotické dřevo. Pokud si zvolíte evropské dřevo, terasová podlaha pro vás bude levnější a její montáž bude jednodušší. Zvolíte-li si exotické dřevo, podlaha bude mít delší životnost, ale montáž této podlahy bude mnohem složitější.

terasa ze dřeva.jpgPro podporu přirozeného vzhledu dřevěné podlahy je doporučeno jednou ročně podlahu ošetřovat olejem. Před montáží je vzhledem k delší životnosti terasy doporučeno také napustit všechny části terasy impregnací, či terasovým olejem. Pro výrobu dřevěné terasy si můžete vybrat prkna ze sibiřského modřínu, která jsou velmi tvrdá, hustá a odolná. Oceníte, že sibiřský modřín má ve své struktuře proti evropskému modřínu méně suků a v létě se v podlaze, vyrobené z něj, nekumuluje teplo. Firma Gardina vám také nabízí poradenství na zákaznické lince, kde můžete společnost zkontaktovat telefonicky či mailem a domluvit se na všech detailech a požadavcích. Na webu firmy Gardina můžete navštívit Průvodce výběrem, kde jsou zodpovězeny všechny otázky ohledně výroby dřevěných teras.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup