Site Loader

Jistě už jste slyšeli o dřevěných hodinkách. A pokud náhodou ještě ne, tak byste se s nimi měli určitě seznámit. Ze dřeva se vyrábí mnoho věcí od stolů, židlí, palubek, postelí, trámů, schodů, oken až po motýlky, spon do vlasů a hodinek.

Ručně vyráběné dřevěné hodinky, tak mají svoje jedinečné klouzlo. Můžete si nechat udělat hodinky již podle vytvořených návrhů anebo si navrhnout zcela sami svoje vlastní hodinky. Díky tomu, že jsou ručně vyráběny si tak můžete opravdu vymyslet na hodinkách vše možné podle svého přání. Díky tomu se dámské dřevěné hodinky můžou stát i skvělým vánočním dárkem. Vhodné jsou jistě i k různým výročím a narozeninám. Díky pásku se hodiny přizpůsobí na ruce, a tak odhadnete velikost mnohem lépe než u jiných věcí a oblečení. Je to také velmi originální dárek a potěší nejednu ženu.

dřevěné hodinky

Můžete tak získat opravdu jedinečný kus hodinek, který nebude mít nikdo jiný. A pokud milujete přírodní materiály, tak se při pohledu na hodinky budete cítit báječně i když nebudete zrovna stíhat a čas bude utíkat až moc rychle. Hodinky můžete vybrat tak, že budou velmi výrazné a budou na sebe poutat pozornost. Nebo naopak si je můžete nechat udělat tak, aby byly nenápadné a ty pak ladí i k většině oblečení. Je také možnost si nechat udělat řemínek ze dřeva či z kůže. Dřevo vydrží roky a tyto hodinky pak mohou v rodině zůstat i po generace.

láska ke dřevu

Dřevěné hodinky ovšem nemusí být jenom dárkem, doplňkem nebo originální a moderní praktickou ozdobou. Tyto dřevěné hodinky již byly využity novomanželi na svatbě místo snubních prstýnků. Ani jeden nenosí prstýnky, a tak si místo nich vyměnili dřevěné hodinky, které si nechali vyrobit na míru. Tímto originálním nápadem se klidně můžete inspirovat i vy. Získáte tak mnohem praktičtější věc na ruce, než je prstýnek. A do hodinek si můžete nechat vyrýt mnohem víc než do prstýnku. Zde je vidět, že hodinky se opravdu dají využít mnoha způsoby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup