Site Loader

Na internetu, sociálních sítích a podobně se pohybuje mnoho chytráků, kteří chtějí vydělat na naivitě jiných uživatelů a více méně se jim to i daří. Zveřejňují zaručené návody na všechno, co Vás jen napadne, zveřejňují informace o tom, jak jsou úspěšní, ale je tomu doopravdy tak?
představivost dívky
Opravdu vydělávají peníze jen tak bez práce, mrknutím oka, nebo je to stojí víc, než si dovedeme představit? První věcí, o kterou přicházejí, je jejich soukromí, jejich svoboda ve všedních činnostech, protože je neustále sledují oči jejich konkurentů a rádi zveřejní něco, co dotyčné srazí z prvních příček dolů. A k tomu není potřeba ani mnoho úsilí. Stačí odpadek odhozený mimo koš, jít někam s někým jiným, než koho prezentují jakového partnera a podobně. Jejich životy jsou často velký skok nahoru, ale pouze na omezenou dobu a po ní přijde někdo zajímavější, originálnější než oni a jejich sláva i příjmy rychle upadají do propasti zapomnění. Takovýto způsob života, kdy nevíte, zda ještě stoupáte, nebo už padáte do propasti, není z daleka pro každého. Ne každý takový psychický nápor unese.
pomůcky kouzelníka
Tito lidé obvykle prodávají nějaký zaručený návod na něco, na zbohatnutí, zhubnutí, na úspěch, na sebevědomí i trvalé příjmy bez práce. Jenže to vše je pouze iluze, iluze, která i chvilku může fungovat a jevit se jako skutečné řešení, ale netrvá to dlouho a přijde další člověk, se zaručeným postupem, který řešení předchozího zcela zavrhuje a vyzdvihuje řešení vlastní. Konkurence v tom, jak vydělávat, aniž by se sáhlo na skutečnou práci, je velmi velká. Každý by chtěl zbohatnout jen tak přes noc, bez práce, bez snahy, jako lusknutím prstu. Jenže za úspěchem takovýchto úspěšných lidí je tvrdá práce a dřina, i když navenek prezentují něco jiného. Stojí je to mnoho hodin práce, mnoho stresu a strachu z neúspěchu, strachu z konkurence…