Site Loader


Pokud se rozhodnete jít do kavárny, pak si můžete vybrat nejen podle druhů nabízené kávy či jiných specialit, ale i podle toho, jakým způsobem je kavárna zaměřena. Což znamená, že existují kavárny, kde vám dělají společnost třeba kočky nebo jiní domácí mazlíčci.

  • Jestliže chcete právě tu svou kavárnu skutečně ozvláštnit a přítomnosti zvířat se tak trochu obáváte, pak máte jistě i jiné možnosti.
  • Jednou z nich je servírování nápojů a pokrmů svým hostům na jedlé nádobí.

102_rrrzgfg

Prostě poté, co hosté objednané potraviny a nápoje snědí a vypijí, pustí se s chutí i do nádob, ve kterých byly servírovány.

  • Zní to zvláštně?
    • Možná ano, ale je to skutečnost, která se stále více prosazuje.

Buďte tedy jedni z prvních, kteří dají tímto způsobem své kavárně novou tvář a netradiční pojetí. Jedlé kelímky nejsou jedinými produkty, které vaše zákazníky překvapí. Součástí nápoje mohou být i jedlé lžičky a jedlé lžíce. Ty jsou určeny na konzumaci zmrzliny, dezertů i na míchání nápojů. A to jak teplých, tak i studených.

117-3_post36d

Ušetříte své výdaje i životní prostředí

Tento trend potěší především ochránce přírody, protože jednorázové nádobí také šetří životní prostředí. Nevzniká totiž po něm žádný odpad a také se při jeho používání šetří vodními zdroji. A tím pádem dojde k úsporám i vašich finančních prostředků. Pokud svým hostům nabízíte i studené nápoje nebo různé koktejly, pak uvítáte jistě i možnost jedlých brček. Jedlá brčka na první pohled připomínají makaróny nebo špagety. A možnost, sníst je po vypití nápoje, uvítají hlavně děti. Jedlé nádobí je tedy zajímavý a netradiční způsob, jak si získat více zákazníků a nabídnout jim něco zvláštního, co udělá vaši kavárnu odlišnou od těch ostatních.

  • Pro potřeby kaváren a cukráren je vždy výhodné kupovat celé sady.
  • Jedlé nádobí výhodné sadyušetří i náklady na dopravu a poštovné.