Site Loader

V posledních letech to jde s bydlením z kopce. Mladí lidé stále nemají kam jít. Chtějí se sice osamostatnit, ale nikde nejsou žádné pořádné byty. Pokud jsou k dispozici, tak stojí, řekněme si to upřímně, opravdu majlant tedy spoustu peněz, v dnešní době se jedná o miliony za jednu nebo dvě místnosti s koupelnou a záchodem. Zadlužit se hned po studiích vysokým úvěrem nikdo nechce, takže se často hledá jiné řešení.

Chtěli byste raději dům? Svůj malý kousek ráje s malou zahrádkou? Co není, může být! Jenomže stavba domu trvá několik let a nevyjde zrovna dvakrát výhodně. Mnohým lidem se čekat nechce, takže opět hledají jinou alternativu.

Klasické bydlení vám může nahradit celoroční mobilní dům.

Jedná se totiž v podstatě o to samé „klasické bydlení“. Jenom s tím rozdílem, že dům vám přivezou.

zahrada křesla

Mobilní domy jsou skladem. Některé dokonce úplně nové, čisté a krásné. Stačí si je zarezervovat, zaplatit nebo si zvolit financování pomocí úvěru a to buďto s ručením nebo i bez ručení a můžete si dům odvézt. Nebojte se, nebudete na to sami. Přepravu vám zajistí samotná společnost, specializují se totiž na nadrozměrnou přepravu, proto vám objekt mohou dovézt zcela bez poškození až na místo určení. Upraví předem terén a pomohou s umístěním a připojením.

Mimochodem, pokud nevíte, jaký objekt pro vás bude nejvhodnější, tak se můžete obrátit na jejich služby. Pomáhají s výběrem samozřejmě na základě vašich požadavků.

stěhování

Mobilní domy se těší velké oblibě. Proč tomu tak je? Existuje hned několik kritérií. Zejména si je můžete pořídit velice rychle a nemusíte na ně čekat rok nebo několik let jako v případě stavby. Objekt si můžete vybrat podle svého vlastního uvážení, nezaplatíte za něj zdaleka tolik milionů jako v případě, kdybyste kupovali byt. Navíc máte soukromé, zcela vlastní bydlení! Bydlení po celý rok, aniž byste poznali rozdíl. Objekty jsou totiž nízkoenergetické, takže náklady na bydlení nebudou nijak závratné oproti běžnému zděnému objektu. Navíc jsou zateplené speciální technologií PUR pěny, takže ani v zimě se nemusíte obávat vysokého úniku tepla.

Bydlení je to malé, leč velice účinné. Pro ty z nás, kteří se neradi obklopují zbytečnostmi, je to ideální řešení, jak si pořídit něco zcela vlastního, s vlastním soukromím, za mimořádně nízkou cenu a se stavbou v podstatě „během pár dní“.