Site Loader


Mnoho mužů se mylně domnívá, že bohatě stačí, když se hezky obléknou, použijí parfém a budou celkově upraveni, že přesně takto vypadá péče o sebe. Jenže to je velmi častý omyl, protože do péče o tělo spadá především péče o zdraví. To máme jen jedno a pro je potřeba především po padesátce chodit pravidelně na preventivní prohlídky. Prostata je velice důležitá, protože erekce bez ní není možná, a prostata je jednou z nejohroženějších částí těla. Rakovinou prostaty ročně onemocní tisíce mužů, a to zcela zbytečně. Stačí se věnovat prevenci a zdravím sexuálnímu životu.

krásná žena

Aby byla vaše prostata – erekce v pořádku, je dobré se zabývat zdravým životním stylem. Ne každý to sice zvládne, ale je dobré nekouřit, pít jen minimálně a hlavně si dopřávat kvalitní potraviny. Na kvalitní erekci je také dobré cvičení, protože díky cvičení se zvyšuje vaše fyzická kondice, díky které budete mít větší výdrž i v posteli. Kromě zdravějšího životního stylu si můžete k erekci pomoct i tak, že budete užívat doplňky stravy. Na trhu je jich opravdu mnoho a stačí si tak jen vybrat, který vás zaujme a bude pro vás vhodný. I výběr doplňků stravy je vhodné konzultovat s lékařem, a to i v případě volně prodejných přípravků.

kondom na ruce

Jak fungují přípravky na prostatu a erekci?
Produkty, které mají zlepšit funkci prostaty a tím i erekci, obsahují například kotvičník, který zvyšuje výdrž při sexu. Přípravky mají zvýšit nejen libido, ale i kvalitu sexu a především se mají postarat o to, aby byla vaše prostata zdravá. Zdravá prostata se dá získat i pravidelným sexem – dávno je vědecky dokázáno, že je nutný pravidelný sex, aby ve varlatech nezůstávalo sperma. Díky tomu bude prostata zdravá, a kromě pravidelného sexu váš čekají i příjemně strávené noci, kdy nebudete muset chodit neustále na toaletu. Nedostatek sexu, špatná erekce i noční močení budou minulostí.