Site Loader

PRAHABlue Wagon
Tato restaurace se nachází v Praze 2 na Vinohradech, 2 minuty chůzí od Náměstí Míru. Je vyhlášená výborným jídlem, které skvěle vypadá, a velmi milou obsluhou, která se vám bude snažit individuálně věnovat. Nabízí kvalitní vína především z Rakouska, ale také z Česka, Francie či Španělska. Kromě klasického menu je možné menu degustační v kombinaci právě s vínem různého druhu. Protože je restaurace tak vyhlášená, čekejte tomu odpovídající ceny.
ženy, kamarádky
BRNOBorgo Agnese
Na Kopečné ulici naleznete tuto restauraci se středomořskou kuchyní, ve které můžete zkusit degustační menu, ale i piknikové koše, školu vaření, sushi servis nebo vybavení vašeho vinného sklípku. Hosté si chválí jak pokrmy, víno, tak obsluhu.
LIBERECBlack Horse
V irské restauraci nacházející se na Nerudovo náměstí můžete ochutnat hlavně steaky, ryby, a whiskey, které nejsou příliš známé. Obsluha i interiér je příjemný, lze posedět na terase, nabídka vegetariánského pokrmu i bezlepkových jídel.
restaurace, lidé, komunikace
OSTRAVAKartáč Restaurace
V Mariánských horách můžete najít tuto steakovou restauraci s výčepem. Je zde opravdu z čeho vybírat, na své si přijde snad každý – mimo steaky si můžete dát saláty, burgery (i pro vegetariány), rizoto, kuřecí prso a další, včetně alkoholu. Cenově velmi přijatelné, velké porce, příjemná a rychlá obsluha, výborné pivo.
PLZEŇPurkmistr
Pod Pivovarský dvůr spadá mimo restaurace také bowling, lázně a hotel. Čeká na vás velký výběr jídel (i česká kuchyně a dětská jídla) a nápojů různého druhu – výběr piv, nealkoholické nápoje, kávy s alkoholem i bez, destiláty, whisky a dále. Restauraci najdete v Černicích na Selské návsi.
KARLOVY VARYŠpunt & Knoflík Company
Na Bělohradské ulici se nachází tento bar s restaurací, ve které si na své přijdou především milovníci burgerů. Dát si ale můžete i například krevety nebo saláty. Ceny jsou ale trochu vyšší, připravte si peněženky! V baru na vás čekají alkoholické i nealkoholické nápoje (jak je napsáno v menu – drinky, do kterých zapomínáme dávat alkohol). Tato restaurace se vám bude líbit nejen netradičním interiérem, ale také svou vtipnou historií.