Site Loader

Chcete nebo vysloveně potřebujete zbavit se zlata? Tedy prodat ho a tím získat finanční prostředky? Pokud ano, nemusíte již déle váhat, nemusíte přemítat o tom, zda učiníte správně nebo ne. Protože v současnosti zaručeně učiníte dobře, prodáte-li.
V dnešní době je totiž zlato na vrcholu. Prodává se za velice výhodných podmínek a ten, kdo se ho zbavuje, tak má jedinečnou možnost, jak za něj dostat co nejvíce. Což je v případě našinců ještě výhodnější díky tomu, že je česká koruna aktuálně slabší, a i její kurs tak nahrává ještě vyšší vyplácené ceně.

prodej zlata (4)

A jak tedy učinit? Co udělat, aby se vámi vlastněné investiční zlato, slitky nebo třeba i mince, změnilo v příjemně vypadající sumu peněz? Vlastně docela jednoduše. Stačí navštívit Obecní dům v Praze a vsadit na zde nabízený výkup zlata.
Právě tady se vykupuje zlato za ideálních podmínek. Sice ne nějaké surové zlato, jeho zlomky, šperky nebo mince nižší ryzosti než 900 tisícin, o něž tu zájem nemají, ale investiční zlato naopak ano. O to tu zájem jeví, a jak vyvěšený a často aktualizovaný ceník dokazuje, stojí za to prodat právě zde.
Uspěje tu každý vlastník investičního zlata. Nejen ten, kdo si ho pořídil právě zde, ale i ti, kdo ho mají z jiných zdrojů, od konkurenčních obchodníků nebo bank nenabízejících zpětný odkup.

výkup zlata (3)

Zde takové zlato zkontrolují a posléze vyplatí náležitou částku, která právě dnes stojí více než kdy jindy za to. Ať už má takový slitek kteroukoliv z renomovaných značek typu značky Agosi, Credit Suisse, Degussa, Johnson & Matthey, Heimerle + Meule, Heraeus Hanau, Metalor, Perth Mint, Rand Rafinery, Royal Canadian Mint, Sempsa, Umicore, Valcambi, UBS a podobně, uspějete tu s ním.
A není jediný důvod, proč si nenechat dobře zaplatit. Když je dnes zlato v kurzu, je drahé, a proto se za něj nabízí tolik, kolik byste si dříve nemohli představovat snad ani v těch nejbujnějších snech.