Site Loader

Jmeniny neboli svátky jsou příležitostí k rodinným i firemním oslavám, někteří lidé je slaví dokonce dvakrát a jiní svůj svátek musí naopak sdílet s někým jiným, například takový Petr má jmeniny v únoru a ještě v červnu, zatímco Pavel se s Petrem o svůj svátek musí rozdělit. Svátky se u nás slaví spíše ve skromném duchu, na rozdíl od Bulharska, kde se jim připisuje větší význam, který mnohdy předčí i dny narození. I přesto bychom však neměli zapomínat zejména na své blízké v rodinném kruhu, a připomenout si jejich křestní jméno alespoň malou pozorností.

žena na pláži

Snadné to nemají zejména muži, kteří nakupují dárky pro své vyvolené. Bonboniéra či zákusky jistě přijdou vhod, ale ženy a dívky spíše nežli kalorie ocení něco trvanlivějšího, a zvláště pak, jde-li o dárek nápaditý, od srdce, a přímo od vás. Využijte tedy své vlastní kreativity a pokuste se vykouzlit své partnerce úsměv z nákupu na About You.

oblečení a obuv

V tomto obchodě pořídíte oblečení všeho druhu a také obuv, a na tu bychom se nyní mohli zaměřit. Nakupovat boty je totiž mnohem snazší, než se strefit do velikosti halenek, svetříků, triček či kalhot.

Snazší bývá i orientace v typu obuvi vzhledem k tomu, že máte k dispozici partnerčin šatník a znáte její osobní vkus. Nebývá pak problém odhadnout, zda jí budou vyhovovat balerínky bez podpatku, anebo zda dává přednost lodičkám či letním sandálkům na klínku. Některým ženám vyhovují zejména sportovní boty, jako jsou tenisky či běžecká obuv, jiné upřednostní spíše polobotky.

Nakoupit tu můžete i domácí obuv, plážové modely nebo outdoorové speciály.

Výběr nebude snadný, protože je tu opravdu mnoho modelů od stovek značkových výrobců, což vám může trochu zamotat hlavu, navíc lze využít About You slevu 50, takže vás to může lákat vybírat více párů bot. Výhodou je však možnost ukládat si do svého adresáře vhodné kandidáty a z nich pak udělat užší výběr a v poklidu, z domova, aniž byste byli rušeni pobíhajícími zákazníky v kamenné prodejně, nakonec zvolíte to, co vás nejvíce oslovuje.