Site Loader

Každá pleť, ta, která je krásná a dokonalá již od narození, i ta, která potřebuje zvláštní péči, časem začíná stárnout a ztrácet své vlastnosti. Konkrétně k tomu začíná docházet po pětadvacátém roce života, kdy klesá produkce kolagenu, pleť přichází o svou pružnost, projasněnost, vznikají vrásky a pleť je celkově unavenější. Každá žena je krásná, ať už má pleť jako ze salónu nebo ne, přeci jen ale vzhled ovlivňuje naše sebevědomí, a pokud zde existuje snadné řešení, proč jej nevyužít a své pleti nepomoct?

Mladistvá pleť

Dnes je název této látky velmi často skloňovaný, protože jeho účinky jsou skutečně klinicky doloženy, a doporučí Vám jej i spousta známých osobností nebo tvůrců na sociálních sítích. Čistý kolagen na pleť je malý zázrak, který Vám může pomoci udržet pleť, ale nejen ji, krásnou ještě mnoho a mnoho dalších let. Jak již bylo zmíněno, má ale kolagen i řadu dalších pozitivních účinků na Vaše tělo – zlepšuje stav vlasů, nehtů, kloubů a chrupavek, udržuje zpevněnou kůži celého těla, tím tedy bojuje i proti celulitidě, pomáhá se správným trávením, funkcí paměti, podporuje játra a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Je to skutečně zázračný pomocník a většina žen, které jej již vyzkoušely, na něj nedá dopustit. Tento doplněk stravy je k dostání ve vícero formách, nejčastější je podoba tablet, které ale mají pár nevýhod.

Pomoc pro klouby

Aby se daly tablety pohodlně spolknout, musí být omezeně velké, a navíc kvůli tvaru a uchování účinných látek obsahují další doplňky, které nutně snižují podíl kolagenu v jedné pilulce. Proto jsou dalšími a o něco výhodnějšími variantami kolagen tekutý nebo v prášku k přípravě chutného nápoje. Prášek je k dostání s příchutí například lesních plodů a je slazen pouze zdravým sladidlem téměř bez kalorií, erythritolem. Navíc čistý kolagen může být obohacen o další účinné látky jako vitamín C či kyselina hyaluronová, které pozitivní účinky ještě znásobí. Přestaňte se trápit a najděte to nejlepší řešení pro trvale mladistvou pleť.