Site Loader

Řídit autobus je nelehké povolání. Celý den sedíte za volantem ohromného vozidla, kterým se jen tak nevyhnete překážce. Do toho musíte pravidelně převážet nejrůznější individua, řešit vzniklé problémy s chladnou hlavou, a umět jednat s lidmi. Tato práce je nedoceněná, přestože takové množství lidí hromadnou dopravu využívá dnes a denně. Pokud máte ve svém okolí řidiče autobusu, kterému právě vybíráte dárek, myslete na jeho povolání, a zkuste mu udělat co největší radost. S těmito dárky zabodujete.

autobus uvnitř

Model autobusu

Pokud má svoji práci rád, určitě není od věci mu na památku koupit model autobusu. Například na e-shopu Macmodel seženete nejrůznější realisticky provedené modely autobusů Macmodel, a to od moderních, přes dobové, až po autobusy, které se proslavily v cizích zemí. Záleží tedy na tom, zda by dal přednost modelu, kterým sám denně jezdí, modelu autobusu, který řídil poprvé, nebo třeba modelu autobusu, který by si řídit přál.

model autobusu

Kuličkový potah

Korálkový potah sedadla funguje jako úžasný masážní prvek zad, což jistě ocení, pokud tráví většinu dne za volantem autobusu. Tyto potahy se vyrábí univerzální, takže se hodí na většinu typů sedadel, jsou vzdušné, a cenově se pohybují okolo 350Kč.

Termoska

Pro někoho, kdo stráví tolik času v jedné pozici, a musí být neustále bdělý, je horká káva nezbytnou tekutinou. Proč mu tedy nedarovat šikovnou funkční termosku na kávu, nejlépe s motivem jeho oblíbeného sportovního týmu, nebo ještě lépe s vygravírovanou fotografií dětí, vnoučat, či povzbudivým vzkazem.

Vitamíny

Jelikož sedí většinu času u dveří, které se neustále otevírají, a zavírají, čelí tak častému náporu chladného vzduchu, což může způsobit nachlazení. Nemluvě pak o tom, že tolik bacilů, s kolika se denně setká, je na imunitní systém jednoho člověka příliš. Není tedy od věci obdarovat jej nějakými lepšími vitamíny pro podporu imunity.