Site Loader

Často slýcháme, že pro děti chceme jen to nejlepší a že naši nejmenší si zaslouží dokonalou péči. Do té chvíle, než držíme malý uzlíček plný života v náručí, nám tato slova připadají jako zažitá fráze. Avšak od prvních dnů, kdy se na nás náš malý drobeček začne usmívat, víme, že tato slova toužíme beze zbytku naplnit. Začínáme od pořízení výbavičky pro novorozeně, přes kojenecké oblečení až k tomu batolecímu a nesmíme zapomenout ani na celou řadu dalších pomůcek, doplňků a hraček.

miminko

Začínáme s výbavičkou
Než náš malý poklad trochu povyroste a udělá první krůček, čeká nás ještě dlouhá cesta. Zpočátku musíme s miminkem opatrně manipulovat a celý den tráví v několika omezených polohách. Pro první dny jsou nejpraktičtějším oblečením overaly, které jsou na propínání po celé délce, nebo kabátky a přes ně dupačky. Pozor na oblečení, co je nutné převlékat přes hlavičku. V prvních dnech je takové oblečení velmi nepraktické. V nejmenší novorozenecké velikosti vám postačí jen pár kousků, miminko bude velmi rychle růst.
K oblečení je třeba pořídit i několik zavinovaček, nebo peřinek. Miminko má rádo pocit bezpečí, kdy jej pevně objímáte. Místo vás se o tuto práci postará zavinovací deka a novorozenec nebude mít strach z velkého a neznámého prostoru kolem něj.

kojenec

Kde zakoupit
Připravit rodinu a celou domácnost na příchod nového člena je velmi náročné. Proto je praktické, pokud celou výbavičku můžete pořídit nejednou v jednom obchodě. Dbali jsme o to, aby náš sortiment obsahoval veškeré oblečení, pomůcky a doplňky. U nás pořídíte celou výbavičku pro novorozeně! Materiály, ze kterých se oblečení vyrábí, jsou prvotřídní. Certifikát kvality je samozřejmostí. Vaše miminko nebude jen jako v bavlnce, ale doslova v bavlnce. Přírodní materiály jsou nejlepší zárukou pohodlí a klidného spánku vašeho miminka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup