Site Loader

Patříte mezi hrdé majitele bazénu a rádi byste o něj pečovali tak, aby vám sloužil dlouhá léta? Pak se zaručeně neobejdete bez vysavače do bazénu chlorito.cz, který vám pomůže k tomu, aby se na dně a stěnách bazénu neusazovaly nechtěné nečistoty.
Na trhu naleznete několik typů bazénových vysavačů. Prvním druhem jsou ruční vysavače do bazénu, které jednoduše připojíte pomocí hadice přes skimmer k bazénové filtraci. Tento vysavač je vybaven tyčí, kterou držíte, posouváte se po bazénu a ručně vysáváte nečistoty. Ruční vysavače jsou vhodné zejména pro menší bazény, ale poslouží samozřejmě i u bazénů větších rozměrů.

čištění bazénu

Dalším typem jsou bazénové vysavače poloautomatické. Tyto vysavače jsou, stejně jako ruční vysavače, napojeny na bazénovou filtraci. Ale na rozdíl od ručních, poloautomatické vysavače se po dně bazénu pohybují sami. Ušetří vám tedy čas, který byste strávili ručním vysáváním.
A na závěr tu máme bazénové vysavače plně automatické. Tyto vysavače pracují bez toho, aniž by musely být napojeny na bazénovou filtraci, jsou totiž vybaveny vlastním filtračním systémem. Tyto vysavače pracují jako samostatná jednotka a ušetří vám nejen čas, ale také energii. Nemusíte se zkrátka o nic starat, vysavač vše udělá za vás.

filtrace

Není váš bazén vybaven filtrací, a přesto byste ho rádi čistili pomocí vysavače? Nezoufejte! I pro vás tu máme možnost, jak bazén vyčistit. Existují totiž bazénové vysavače, které stačí připojit k rozvodu vody. Tyto vysavače jsou obvykle vybaveny sáčky pro zachycení nečistot, které se v bazénu nacházejí.
Pokud jste se rozhodli pro pořízení bazénového vysavače, věřte, že se vám vaše investice brzy vrátí. Jejich instalace je velmi jednoduchá a rychlá, a vy tak ušetříte svůj drahocenný čas. Bazénový vysavač se pro vás stane nepostradatelným pomocníkem pro údržbu bazénu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup