Site Loader

Nový styl, který je zárukou ženskosti i v domácím prostředí, a přitom skýtá neskutečné pohodlí své majitelce, se skrývá v mikinových šatech. Měkké, hebké, tak strašně pohodlné. V létě klidně na holé tělo, v zimě s patřičným prádlem a legínami. Prostě žena i za sporákem nebo s mopem. Konec vytahaným teplákům, manžel nebo přítel budou po očku sledovat průběh vašich domácích prací a těšit se, až konečně sednete vedle nich na gauč. Nemusíte je ale nosit jen doma. Jsou skvělé také na procházku s dětmi do přilehlého lesa, na práci na zahrádce, nebo chataření. Prostě skýtají skvělé pohodlí, do chladnějšího počasí si vybereme z modelů s kapucí, kterou můžeme nasadit při větru.

šaty

Skvělá délka také chrání před prochladnutím, když zjara poprvé usedneme na chatě na studené dřevěné lavice. V nabídce jsou i modely, ve kterých se mohou slečny směle vypravit do školy, nebo do zaměstnání, kde není předepsán žádný dress code. Barev je na výběr neskutečné množství, takže si každá z vás zvolí to, co jí nejvíce vyhovuje. Ať jsou to jemné pastelové barvy, nebo barvy přírodní, jako je hnědá, zelená, v nabídce jsou také pestré a výrazné barvy. Šaty mohou být jednobarevné, s obrázkem, stylovými proužky a páskem, variací je opravdu mnoho a je třeba popřemýšlet, na jaké příležitosti tyto skvělé šaty budou sloužit a přizpůsobit tomuto účelu svoji objednávku.

šaty

Je celkem pravděpodobné, že se vám nebude chtít ani na noc se mikinových šatů zbavit. Takže si třeba objednáte ještě jedny spací šaty na chladnější noci třeba pod stanem. Jedná se opravdu o úžasný nápad a jedinečnou nabídku, kde se snoubí výhradně ženské oblečení s neskutečnou pohodlností, díky zvolenému materiálu a střihu. Konec starým trikům a teplákům je prostě vyhlášen. Buďte žena každým coulem i v těch nejběžnějších domácích situacích a v soukromí svého domova.