Site Loader

Jsme firma Elektro-revtech s.r.o., která se zabývá revizí spotřebičů a rozvodů u Vás doma nebo ve firmě.

V dnešní době má každý doma nebo v práci pračku, lednici, počítač, televizi, rychlovarnou konvici, fén, žehličku apod. Bez spotřebičů a elektřiny si to ani nedovedeme představit. Kdyby místo vypínače na světlo jsme používali zápalky a svíčku, oběd si vařili nad ohněm nebo si ohřívali vodu ke koupání, ještě že tahle doba už je dávno za námi.

Same a Samice

I když to máme hodně usnadněné, tak to neznamená, že je to bez starosti a odpovědnosti. A dokonce ještě ve starých bytech, domech a budovách jsou staré rozvody. Kdo z Vás poctivě kontroluje elektroniku? Kdo si domu či do firmy pozve revizního technika, aby mu zkontroloval elektrospotřebiče a rozvody? Málo kdo. A to je chyba! Jelikož kvůli zanedbané elektroinstalaci nebo špatnému stavu Vašeho elektrospotřebiče či rozvodů může dojít k velké nehodě v podobě požáru, a to je obrovský malér. Co když se někdo vážně zraní, co když přijdete o veškerý majetek, který jste tak dlouho budovali? I kdyby jste měli to nejlepší pojištění domácnosti či firmy na trhu, pojišťovna Vám způsobené škody nezaplatí, protože při zjišťování příčiny zjistí, že byly zanedbané rozvody nebo elektrospotřebič.

Revize elektrospotřebičů

Proto je důležité si vždy zavolat někoho kompetentního a od toho jsme tu my a naše firma Elektro-revtech s.r.o.. Když si nebudete něčím jistí, stačí se kouknout na naše stránky https://revize-elektro-revtech.cz a dát nám vědět. Vše s Vámi vyřešíme klidně i z pohodlí Vašeho domova a pak jen vyčkáte až přijde náš revizní technik přímo k Vám domů.

Jsme flexibilní, na všem se s Vámi domluvíme.

Jsme zodpovědní, naši práci bereme opravdu vážně.

Jsme poctiví, vše zkontrolujeme do posledního spotřebiče.

Jsme rychlí, skoro o nás nebudete vědět.

Jsme cenově dostupní.

A máme spoustu spokojených klientů a na tom nám záleží.