Site Loader

Česká republika se dá považovat za bazénovou velmoc. Pokud se na toto téma zaměříte, můžete si povšimnou, že skoro každá zahrada má nějaký ten bazén. Češi mají bazény na svých zahradách velmi v oblibě, ať už v jakékoliv podobě. Existuje několik možností, obměn bazénů. Ať už máte malý nafukovací bazén či pevně postavený, určitě vám v létě přinese možnost se zchladit při horkých dnech. Mít totiž na své zahradě bazén, je velkou výhodou. Nemusíte se tlačit na přeplněné pláži, na koupališti nebo být v uzavřeném bazénu. Také vám odpadá případné dojíždění v daném horku za vodou. Přinese vám to tedy úsporu času a také dostatek soukromí. Děti si velmi rádi zablbnou celé hodiny ve vodě.

Bazén

O dané bazény se jistě musí pečovat. Musíte dodržovat různá pravidla, jako je pravidelné čistění, obzvlášť v horkých dnech se voda rychle kazí a bazén vám může velmi rychle zezelenat. Případně také musíte jednou za čas vodu do bazénu doplnit.

Existuje několik možností, jaký bazén na zahradě mít. Nejlevnější alternativou je jistě nezapuštěný nafukovací bazén, který však nevydrží mnoho let. Tento druh bazénu se může lehce poškodit. Bazén můžete poté sehnat také z pevnějšího materiálu, který nemusíte každý rok vypouštět a pracně stavět. Tento bazén je nutné z blížící se zimou zazimovat, a však není vždy potřeba celý bazén vypouštět.

Nejpříjemnějším řešením je bazén částečně nebo úplně zapuštěný. Částečné zapustit bazén můžete i své pomocí. Plně zapuštěný bazén si již vyžaduje větší pomoc, například pomocí bagru. Je s tím totiž spojené náročné kopaní a správné upevnění.

Zapuštěný bazén

Zahradní bazény zapuštěné mohou být také různých tvarů a lze si je nechat vyrobit přímo na zakázku na potřebnou velikost, aby se vám přesně hodil na zahradu. Výhodou těchto bazénu je možnost zastřešení, které vám udrží bazén v čistotě a zároveň vám krásně ohřeje vodu. S takovým bazénem se budete cítit jako na koupališti, jen s větší mírou soukromí a místa. Do bazénu vám mohou vést pozvolné schody, které vám přinesou další pohodlí navíc.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup